Wczytuję dane...

„Poprawiamy jakość życia”. To jest nasz cel dla każdego użytkownika protezy. I to nie jest tylko slogan. Jest wynikiem naukowego udoskonalania naturalnych składników, których skuteczność potwierdzają miliony zadowolonych klientów na całym świecie.

Bycie noszącym protezy nie jest wyborem. To wynik okoliczności, z którymi nikt nie chce się zmierzyć. Głównym powodem jest wiek. Istnieją jednak inne przyczyny, takie jak wypadek lub niefortunna choroba.

Oczywiście nadal istnieje możliwość zastosowania implantów. Ale jak wiemy, implanty nie są odpowiednie dla każdego pacjenta. Czasami szczęka nie jest wystarczająco mocna lub duża. Czasami twoje zdrowie nie jest wystarczająco silne, aby przeprowadzić tak dramatyczną operację.
A czasami - i to jest prawdopodobnie najczęstsza przyczyna - koszty są nie do zniesienia.

Dlatego nawet jeśli technologia i nauka osiągną znaczące postępy, niektórzy pacjenci będą musieli używać protez. Tutaj możemy pomóc.

Przyzwyczajenie się do protezy zajmuje trochę czasu. Zwłaszcza pierwsze cztery tygodnie, które są okresem ogromnej zmiany stylu życia. Wyobraź sobie, że po raz pierwszy zaczynasz używać pełnej protezy, górnej i dolnej. Musisz na nowo nauczyć się wielu prostych czynności: jak mówić bez seplenienia; jak i co możesz jeść i które pokarmy działają dobrze i które powodują problemy; jak pijesz i co pić; i jak żyć bez zębów, jeśli wyjmujesz je do czyszczenia i zostawiasz na noc.
Niektórzy pacjenci są zawstydzeni z powodu swoich protez. Inni są zakłopotani, ponieważ nie noszą ich przez cały dzień. A kiedy w końcu się do nich przyzwyczaisz, chcesz mieć pewność, że cieszysz się taką samą jakością życia jak wcześniej.

Tutaj możemy pomóc. Zdecydowanie możemy poprawić jakość Twojego życia. Ponieważ nasz klej do protez Fittydent przylega do szczęki i utrzymuje się przez cały dzień, możesz wyjść, spotykać się z przyjaciółmi, brać udział w spotkaniach towarzyskich i cieszyć się dniem bez marnowania myśli o protezach. Słyszeliśmy od tysięcy zadowolonych pacjentów, którzy nie mieli życia towarzyskiego, zanim doświadczyli efektu Fittydent. Teraz odzyskali pewność siebie, która jest niezbędna do czerpania radości z lepszej jakości życia.

Tak, możemy poprawić jakość Twojego życia. To nie tylko slogan, to opinia tysięcy naszych użytkowników Fittydent, którzy potwierdzą to na piśmie.

Ponieważ jesteśmy w kontakcie z wieloma naszymi klientami i Partnerami na całym świecie, lubimy myśleć, że wszyscy jesteśmy częścią rodziny Fittydent. Poważnie traktujemy Twoje opinie, prośby, pomysły i historie sukcesu. Zawsze staramy się sobie pomagać. Jest to również powód, dla którego stworzyliśmy stronę na Facebooku, aby zbliżyć do siebie wszystkich członków rodziny Fittydent.

Witamy w Rodzinie Fittydent i wspólnie poprawiamy jakość Twojego życia!